Home » Nasze produkty

Nasze produkty

Kasy i drukarki fiskalne:

Wybierz najbardziej odpowiednie dla Ciebie urządzenie fiskalne z bogatej gamy produktów Posnet.

Aby ułatwić Ci wybór najodpowiedniejszego rozwiązania, podzieliliśmy naszą ofertę według najbardziej typowych zastosowań.

Kasy fiskalne:
- mobilne – idealne do bezprzewodowej pracy w terenie,
- małe – przeznaczone do pracy stacjonarnej w punktach handlowych lub usługowych o niewielkiej powierzchni sprzedaży,
- średnie – do pracy stacjonarnej w placówkach o średnim i dużym natężeniu ruchu klientów,
- systemowe – pozwalający stworzyć elastyczny system kasowy

drukarki fiskalne:
- przenośne - przeznaczone dla handlu i usług realizowanych u klienta,
- sklepowe - do pracy w punktach handlowo-usługowych o dużym natężeniu ruchu (sklepy detaliczne, supermarkety, hotele, gastronomia, etc.),
- apteczne - dedykowane dla aptek

terminale fiskalne

oraz wagi.

Zaufaj naszym specjalistom, zapraszamy do kontaktu z nami. Dowiesz się na co zwrócić uwagę przy zakupie urządzenia fiskalnego, uzyskasz pełną informację o urządzeniach Posnet. Pomożemy indywidualnie dobrać urządzenie pod Twoje potrzeby. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą urządzeń fiskalnych.

Najpopularniejsze systemy wspomagające zarządzanie firmą

Polecamy Państwu najpopularniejsze w Polsce systemy komputerowe czołowych polskich producentów takich jak: Insert oraz  WAPRO ERP, przeznaczone do wykorzystania w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw.

 Klienci zakupili już ponad 300 tysięcy licencji tworzonych przez Insert . Bogata funkcjonalność, intuicyjność obsługi, konkurencyjne ceny – to niepodważalne atuty oprogramowania .

Linie produktowe :

POBIERZ

ZOBACZ NA ŻYWO

logo vendero

 • Sklep internetowy

 • Witryna z ofertą

 • Firmowy serwis WWW

ZOBACZ

logo InsERT GT

POBIERZ

logo Subiekt 123

 • fakturowanie online... i nie tylko

Ekosystem rozwiązań WAPRO ERP

Programy WAPRO ERP to komplet aplikacji do zarządzania w małych i średnich przedsiębiorstwach, wspierający pracę działów: sprzedaży, finansów i księgowości, kadr orazpracowników mobilnych. Oprogramowanie marki WAPRO ERP można wykorzystać w każdej branży, systemy cechuje prosta instalacja, łatwa konfiguracja i intuicyjna obsługa. 

Od początku istnienia marki z programów WAPRO ERP skorzystało już ponad 75 tysięcy firm, a liczba sprzedanych licencji oprogramowania przekroczyła ćwierć miliona.

Zarządzanie firmą w oparciu o programy WAPRO ERP cechuje:

Linie produktowe:                             Aktualny cennik WAPRO ERP

Nazwa produktu Kategoria produktu
WAPRO Mag Sprzedaż i magazyn
WAPRO Fakir Finanse i księgowość
WAPRO Kaper Księga podatkowa
WAPRO Gang Kadry i płace
WAPRO Best Środki trwałe
WAPRO Analizy Analizy wielowymiarowe
WAPRO Fakturka Fakturowanie
WAPRO Mobile Mobilna firma
WAPRO Aukcje Aukcje internetowe
WAPRO abStore B2B Platforma biznesowa
WAPRO abStore B2C Sklep internetowy
WAPRO iBusiness Mobilna platforma analityczna
WAPRO JPK Jednolity Plik Kontrolny

 

Pełna oferta oprogramowania:

Audyt Legalności Oprogramowania

to usługa skierowana do małych, średnich i dużych firm.

Celem Audytu jest szczegółowa analiza oprogramowania zainstalowanego na stacjach roboczych i serwerach w firmie oraz posiadanych przez firmę licencji. Usługa ta przeznaczona jest zarówno dla zarządów firm, jak i działów IT.

Usługa Audytu polega na dokładnym sprawdzeniu zainstalowanego oprogramowania oraz zebraniu informacji na temat posiadanych przez firmę licencji. Dane dotyczące licencji audytor zbiera w oparciu o tzw. dowody legalności, czyli umowy licencyjne, certyfikaty, nośniki, podręczniki, faktury zakupu i inne.

Informacje na temat instalacji oprogramowania oraz licencji są sumowane, porównywane i na tej podstawie tworzone są szczegółowe raporty i zestawienia obrazujące stan oprogramowania w firmie. Raporty pokazują instalacje oprogramowania na poszczególnych komputerach, szczegołową zawartość każdego komputera oraz zestawienia ilościowe instalacji i licencji. Na życzenie klienta raporty dodatkowo mogą zawierać dodatkowe informacje np. nazwisko osoby odpowiedzialnej, dział pod który podlega komputer, itp. Raporty wskazują także na ewentualne braki, bądź błędy w licencjonowaniu oraz ewentualne nadwyżki. Skontaktuj się z nami w sprawie szczegółów. Wypełnij formularz lub zadzwoń.

 

Sklep internetowy: komputery, multimedia, laptopy, tablety, telefony.

Sieć Alsen powstała w 2003 roku.
Obecnie w sieci zrzeszonych jest 390 salonów komputerowych na terenie całego kraju. To sprawia, że jesteśmy największą siecią partnerską branży komputerowej w Polsce. Jesteśmy kapitałowo powiązani z największym dystrybutorem sprzętu komputerowego w Europie Środkowo - Wschodniej firmą Ab S.A. Co z kolei ma ogromy wpływ na szerokość oraz atrakcyjność naszej oferty.

alsen.pl

Zapraszamy do wybrania opcji rozszerzenia ochrony serwisowej na zakupiony w naszym salonie sprzęt, zwaną dalej : EasyProtect®


EasyProtect® to NIE polisa ubezpieczeniowa, a kontynuacja i zachowanie ciągłości po ustaniu gwarancji producenta Twojego sprzętu.
To przedłużona ochrona serwisowa dedykowana dla sprzętu elektronicznego, w szczególności sprzętu komputerowego oraz sprzętu RTV-AGD jako przedłużona gwarancja udzielana i realizowana w zakresie tożsamym z gwarancją jakości producenta sprzętu,
jest absolutnie nowoczesnym i uniwersalnym rozwiązaniem, stanowiącym doskonałą odpowiedź na zapotrzebowanie branży sprzętu Electro w zakresie opieki serwisowej i dodatkowej ochrony sprzętu..
Przedłużenie gwarancji ma charakter asekuracji sprzętu na wypadek jego awarii w okresie objętym dodatkową ochroną gwarancyjną, czyli po ustaniu gwarancji producenta Twojego sprzętu.
EasyProtect® Przedłużona Gwarancja to również idealne rozwiązanie dla podmiotów realizujących dostawę sprzętu elektronicznego w ramach przetargów i zamówień publicznych, gdzie jednym z istotniejszych kryteriów stanowi okres gwarancji.

Sprawdź całkowity koszt nabycia przedłużonej  Gwarancji EasyProtect® dla Twojego sprzętu.

Oferujemy szeroki wachlarz produktów IT i elektroniki użytkowej oraz małego AGD, oraz doskonałej jakości produkty dekoracji wnętrz (fototapety , obrazy) zapewniamy profesjonalną obsługę handlową i wsparcie techniczne.

Wyposażenie wnętrz:


Fototapety drukowane są w fotograficznej rozdzielczości (do 600dpi). Wydruk jest matowy i bezwonny, a tonery spełniają test dopuszczalności do kontaktu z żywnością. Fototapety będą więc bezpieczną dekoracją, nawet do pokoju dziecięcego czy sypialni. Fizelina dzięki swojej plastyczności jest wygodna w montażu – zwłaszcza w formie naszych pasków o szerokości 50 cm. Tworzymy dekoracje, które nie są zwykłym wielkoformatowym wydrukiem - liczy się jakość i dokładność wzoru. Każda fala na rajskiej plaży musi być wyraźna, róża w drukowanym wazonie musi mieć kolor tak świeży jak w rzeczywistości. Wszystko po to, by powstał produkt nie tylko idealny w każdym pikselu, ale też zachwycająco oryginalny!i obrazy drukowane cyfrowo.

Zalety:

 • Widowiskowo odświeża  wnętrza
 • Łatwa w montażu i utrzymaniu
 • Wydruk na najlepszym materiale

Obrazy wydrukowane na płótnie to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych obrazów malowanych. Jeśli cenisz sobie fotograficzne odwzorowanie szczegółów, ta technika Ci je zapewni. Wydruki przygotowujemy na najlepszym płótnie ze 100% bawełny za pomocą szwajcarskich drukarek o rozdzielczości aż 360dpi. Na wzór oddany w najdrobniejszych detalach nie będziesz też musiał długo czekać: wydruki na płótnie wysyłamy już w ciągu 48 godzin. Po odebraniu obrazu od kuriera będziesz mógł od razu go zawiesić – płótno już naciągnięte na wysokiej jakości krosno, a brzegi ładnie wykończone.

Zalety:

 •  Nowoczesny charakter
 •  Szybka realizacja - wysyłka w 48h
 •  Idealne odwzorowanie motywu

Akcesoria do urządzeń mobilnych

Posiadamy  bogatą ofertę doskonałej jakości produktów dla smartfonów , produkcji znanych  na całym świecie marek , w tym  największą ofertę produktów do urządzeń marki Apple.

Inteligentny dom - nowoczesne rozwiązania

Oferta nowatorskiego rozbudowanego bezprzewodowego systemu bezpieczeństwa twojego domu oraz bliskich.

Kontroluj urządzenia domowe z dowolnego miejsca na świecie
· Zaplanuj zautomatyzowane akcje i działania w celu odstraszenia potencjalnych złodziei
· Monitoruj dzienne zużycie energii

Projektowanie stron internetowych.

Oferujemy projektowanie i tworzenie nowoczesnych, funkcjonalnych i atrakcyjnych stron internetowych - przyjaznych wyszukiwarkom internetowym, z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań. Wykonujemy strony internetowe, które wyglądają i działają dobrze na każdym sprzęcie - komputerze, tablecie, smartfonie czy TV.

 • Strony przyjazne wyszukiwarkom, zbudowane zgodnie z zaleceniami / wskazówkami Google dla webmasterów.
 • Responsywny wygląd (RWD) czyli strony internetowe, które wyglądają i działają dobrze na każdym sprzęcie. Wygoda przeglądania stron internetowych, niezależnie od rozdzielczości ekranu.
 • Strony internetowe oparte o nowoczesne systemy zarządzania treścią. Niezawodność i łatwość wprowadzania zamian oraz zorientowanie na użytkownika. Łatwa administracja i zarządzanie oraz aktualizacja. Nie wymaga profesjonalnych umiejętności.
 • Aktualizacja i rozbudowa istniejących już stron internetowych.
 • Usługa stałej opieki i administracji nad istniejącymi już stronami internetowymi oraz stronami w ramach serwisów społecznościowych takich jak Facebook, Twitter czy Google+ skierowana jest do firm posiadających już serwis WWW, oraz potrzebujących profesjonalnej opieki nad nimi.

Skontaktuj się z nami w sprawie szczegółów. Wypełnij formularz lub zadzwoń.