Home » O firmie

O firmie

Rok założenia 1998

Usługi dostępu do internetu , sprzęt , oprogramowanie do zarządzania oraz usługi IT .  Od 1998r świadczymy usługi w obszarze informatyki  zarówno klientom indywidualnym jak i przedsiębiorstwom . Zakres usług obejmuje :

  • zarządzanie siecią komputerową
  • zarządzanie systemem informatycznym
  • bezpieczeństwo komputerowe (połączenie informatyki z telekomunikacją w celu zapewnienia poufności i bezpieczeństwa danych)
  • sprzęt komputerowy – komputery i ich urządzenia peryferyjne
  • tworzenie systemów informatycznych w celach użytkowych
  • webmastering – projektowanie, programowanie i publikacja serwisów internetowych

Posiadamy status autoryzowanego punktu serwisowego NTT System – obecnie największego producenta komputerów w Polsce.

Od 2011 roku jesteśmy członkiem Sieci Alsen powstałej w 2003 roku, sieć  zrzesza około 350 salonów komputerowych w 250 miastach w całej Polsce. Każdy z salonów sieci to Autoryzowany Punkt Sprzedaży i Serwisowy to sprawia, że jesteśmy największą siecią partnerską w branży komputerowej w Polsce. Kapitałowo sieć powiązana jest z największym dystrybutorem sprzętu komputerowego w Europie Środkowo – Wschodniej firmą Ab S.A. Co z kolei ma ogromy wpływ na szerokość oraz atrakcyjność naszej oferty. W ramach sieci w ujednolicony sposób oferujemy szeroki wachlarz produktów IT i elektroniki użytkowej oraz małego AGD, profesjonalną obsługę handlową i wsparcie techniczne.

Dopełnieniem jest sklep internetowy, za pośrednictwem którego możliwe jest zamówienie towarów online i odebranie w wybranym przez siebie sklepie sieci Alsen bez dodatkowych kosztów.

W 2010 roku sieć Alsen została wyróżniona przez czytelników „Rzeczpospolitej” godłem Laur Klienta — Odkrycie roku.

W 2011 roku sieć zdobyła godło Dobra Marka — Jakość Zaufanie Renoma w podobnym konkursie wśród czytelników Dziennika Gazety Prawnej.

W 2012 roku sieć zdobyła godło Quality International — Najwyższa Jakość w kategorii QI Services — usługi najwyższej jakości.

Zatrudniamy szybko podnoszący swoje kwalifikacje personel, który dzięki licznym kursom i szkoleniom przyczynia się do podnoszenia jakości naszych usług. Dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami, możemy zaproponować produkty renomowanych firm w atrakcyjnych cenach.

Nowoczesne systemy informatyczne pozwalają nam na szybką realizację zamówień. Dbamy o wysoki standard obsługi naszych klientów zapewniając kompleksową opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Specjalizujemy się też  w sprzedaży i wdrażaniu wysokiej jakości systemów fiskalnych opartych na urządzeniach firmy Posnet .

W 2016r rozszerzyliśmy ofertę handlową o doskonałej jakości produkty dekoracji wnętrz (fototapety , obrazy) pełna oferta jest dostępna w sklepie internetowym:

www.daktyle.net

Jesteśmy ekspertem w zakresie optymalnego licencjonowania oprogramowania. Upgrade, crossgrade, competitive upgrade, wielopaki, licencje MOLP, VLP, CLP, OSL, WOL i WOG .

 Zapraszamy do współpracy

Dbamy o wysoki standard obsługi naszych klientów zapewniając kompleksową opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Comments are closed.