Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR J4859D

Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR     J4859D
Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR J4859D
J4859D / NUHPESOM1G00015

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 707,48 zł
szt.
  • nowość

Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D

Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR     J4858D
Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D
J4858D / NUHPESOM1G00016

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 306,13 zł
szt.
  • nowość

Netgear MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) AGM731F

Netgear MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC)  AGM731F
Netgear MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) AGM731F
AGM731F / NUNTGSZOM01

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 698,86 zł
szt.

TP-LINK SM311LM moduł 1GB SFP LC (550m)

TP-LINK SM311LM moduł 1GB SFP LC (550m)
TP-LINK SM311LM moduł 1GB SFP LC (550m)
TL-SM311LM / NUTPLSOM000

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 87,87 zł
szt.

TP-LINK SM311LS modul 1GB SFP LC SM (10km)

TP-LINK SM311LS modul 1GB SFP LC SM (10km)
TP-LINK SM311LS modul 1GB SFP LC SM (10km)
TL-SM311LS / NUTPLSOM001

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 86,87 zł
szt.
  • nowość

TP-LINK SM321A moduł dwukierunkowy SFP,WDM 10km

TP-LINK SM321A moduł dwukierunkowy SFP,WDM 10km
TP-LINK SM321A moduł dwukierunkowy SFP,WDM 10km
TL-SM321A / NUTPLSOM0000002

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 165,10 zł
szt.
  • nowość

TP-LINK SM321B moduł dwukierunkowy SFP,WDM, 10km, 1000Base-BX

TP-LINK SM321B moduł dwukierunkowy SFP,WDM, 10km, 1000Base-BX
TP-LINK SM321B moduł dwukierunkowy SFP,WDM, 10km, 1000Base-BX
TL-SM321B / NUTPLSOM0000003

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 96,09 zł
szt.

Zyxel modul SFP-SX-D MM (LC) 91-010-204001B

Zyxel modul SFP-SX-D MM (LC) 91-010-204001B
Zyxel modul SFP-SX-D MM (LC) 91-010-204001B
91-010-204001B / NUZYXFWOM01

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 370,50 zł
szt.
  • nowość
Promocje
ERGO
ERGO
1 536,00 zł 1 382,40 zł
szt.
Kasa Mobile HS
Kasa Mobile HS
1 597,00 zł 1 437,30 zł
szt.
Temo HS bileterka
Temo HS bileterka
2 458,00 zł 2 212,20 zł
szt.
Thermal A XL
Thermal A XL
3 319,00 zł 2 987,10 zł
szt.
Nowości
Intenso CDR 700MB (100 Cake)
Intenso CDR 700MB (100 Cake)
71,35 zł
szt.
Intenso CDR 700MB Printable (25 Cake)
Intenso CDR 700MB Printable (25 Cake)
22,76 zł
szt.
HP Inc. Mysz USB Wired Travel G1K28AA
HP Inc. Mysz USB Wired Travel G1K28AA
51,90 zł
szt.
ReDragon Mysz gamingowa TIGER M709
ReDragon Mysz gamingowa TIGER M709
80,57 zł
szt.
A4 Tech Mysz  BLOODY P85 (skull)
A4 Tech Mysz BLOODY P85 (skull)
86,67 zł
Bestsellery
Manta Podkładka MA443
Manta Podkładka MA443
1,09 zł
szt.
Kasa Mobile HS
Kasa Mobile HS
1 597,00 zł 1 437,30 zł
szt.
Temo HS bileterka
Temo HS bileterka
2 458,00 zł 2 212,20 zł
szt.
HP Inc. Toner 87X Black 18k CF287X
HP Inc. Toner 87X Black 18k CF287X
1 300,81 zł
szt.
FAWAG LITE
FAWAG LITE
1 350,00 zł
szt.
Thermal A XL
Thermal A XL
3 319,00 zł 2 987,10 zł
szt.
Waluty

Infolinia:

+48 609 374 105

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl