Usługi

Kompleksowe rozwiązania teleinformatyczne oraz systemy fiskalne

  Amc-Soft dostarcza i serwisuje kompleksowe rozwiązania teleinformatyczne oraz systemy fiskalne , które umożliwiają firmom zbudowanie  systemów informatycznych i telekomunikacyjnych, połączenie ich z Internetem, zabezpieczenie przed włamaniami zewnętrznymi i wewnętrznymi oraz utratą danych.

 

Rozwiązania do bezprzewodowej transmisji danych

 • modemy,
 • routery szerokopasmowe i zdalnego dostępu,
 • zdalna administracja systemu

 

Bezpieczeństwo

Rozwiązania do monitoringu i zabezpieczania systemów IT przed włamaniami zewnętrznymi i wewnętrznymi.

 • zapory ogniowe (firewall)
 • ochrona antywirusowa

Ponadto firma realizuje naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne sprzętu komputerowego. W ramach konsultacji przedstawiamy klientom optymalne dla ich potrzeb rozwiązanie informatyczne.

 

Wsparcie w zakresie oprogramowania komputerowego

Instalacje i konfiguracje systemów operacyjnych i użytkowych. Obsługa oprogramowania systemowego i użytkowego stosowanego w firmie:

 • programy finansowo - księgowe
 • programy kadrowe
 • programy magazynowe
 • system wymiany informacji z ZUS - program Płatnik
 • system wymiany informacji z Pfron
 • ochrona danych, programów i procesów przetwarzania informacji

 

Usługi związane z podpisem elektronicznym

 • generowanie wniosków wydania certyfikatów
 • rejestracja certyfikatów
 • odnowienia wydanych certyfikatów
 • szkolenie w zakresie obsługi aplikacji

 

NADANIA I ODBIORY PACZEK - DPD Pickup

Jesteśmy częścią sieci, która w całej Europie liczy prawie 27 000 Punktów; w Polsce mamy ponad tysiąc lokalizacji, w których nasi Klienci mogą skorzystać z usług kurierskich w najdogodniejszym dla siebie momencie. DPD Pickup jest nową funkcjonalnością obejmującą nadania i odbiory przesyłek w placówkach partnerskich. Jest to część międzynarodowego systemu należącego do DPDgroup,

 

 

Serwis urządzeń fiskalnych POSNET.

nasze usługi obejmują:

 • naprawa kas i drukarek fiskalnych
 • programowanie bazy towarowej
 • konfiguracja urządzeń pod indywidualne życzenia klienta
 • fiskalizacja urządzeń
 • szkolenia z zakresu programowania towarów
 • szkolenia z zakresu obsługi urządzeń
 • konsultacje w doborze odpowiedniego urządzenia fiskalnego

 

Oferta opieki IT

-Zastanawiasz się jak pomniejszyć koszty działalności Twojej firmy. -Szukasz niedrogiego kompleksowego rozwiązania utrzymania sprawności sprzętu IT i wsparcia programowego. -Chcesz, żeby specjalista przyjeżdżał do sprzętu, a nie sprzęt do specjalisty. -Nie chcesz czekać, nie wiadomo jak długo na pomoc -Trafiłeś idealnie, wyślij go do nas e-mail o temacie "Opieka IT"pod adres : Kontakt Opieka IT -Pozwoli nam to na określenie zakresu usług, którego potrzebujesz -Potrzebujesz więcej informacji, zadzwoń pod numer 23 692 02 85 lub +48 609 374 105 -Pamiętaj, że to nic nie kosztuje. Przygotujemy kompleksową ofertę, a dalsze decyzje pozostawiamy Tobie. Nasi klienci: -osoby fizyczne (klienci detaliczni). -małe firmy posiadające na wyposażeniu do 30 stanowisk komputerowych -średnie firmy posiadające na wyposażeniu od 30 stanowisk, do 150 Opcje ofertowe: Opieka lokalna w siedzibie klienta, z gwarantowaną ilością wizyt w miesiącu oraz określonym pakietem serwisowym. Naprawa w siedzibie u klienta w przypadku wystąpienia awarii (dotyczy wybranej grupy produktów). Rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem i sprzętem, konsultacje i wsparcie w zakresie używanych w firmie systemów informatycznych. Naprawa w Serwisie Centralnym z zapewnieniem transportu własnego w obie strony (cała Polska). Prowadzimy profesjonalny serwis komputerów, notebooków, tabletów , telefonów i nie tylko …, przyjmujemy zgłoszenia reklamacji w dni powszednie w godzinach 9.00 do 17.00, w soboty w godz. 9.00 – 13.00. Świadczymy naprawy gwarancyjne (dotyczy wybranych producentów) i pogwarancyjne wszelkich urządzeń techniki komputerowej . Ciągle podnosimy kwalifikacje personelu by móc zapewnić usługę serwisową na najwyższym poziomie. Nie pobieramy opłat za diagnostykę sprzętu , wszystkie ceny napraw są ustalane indywidualnie. Nasze centrum serwisowe zapewnia najwyższą jakość usług.

 

Od 2004 roku posiadamy status autoryzowanego punktu serwisowego NTT System.

NTT System jest największym w kraju producentem komputerów stacjonarnych, dostarczanych zarówno pod marką własną, jak i markami zleconymi. Firma należy do grona czołowych dystrybutorów akcesoriów, podzespołów oraz urządzeń peryferyjnych w Polsce. Funkcjonując na rynku IT od ponad 20 lat, NTT System jest jednym z najbardziej doświadczonych polskich przedsiębiorstw w tej branży. Autoryzacja daje państwu gwarancję profesjonalnej naprawy powierzonego sprzętu. Dzieki współpracy w producentami i dystrybutorami IT mają państwo gwarancje korzystnej ceny podzespołów komputerowych. Gwarancje na zakupione podzespoły są określone przez producentów, gwarancja na wykonaną usługę wynosi 30 dni.

Promocje
ERGO
ERGO
1 536,00 zł 1 382,40 zł
szt.
Kasa Mobile HS
Kasa Mobile HS
1 597,00 zł 1 437,30 zł
szt.
Temo HS bileterka
Temo HS bileterka
2 458,00 zł 2 212,20 zł
szt.
Thermal A XL
Thermal A XL
3 319,00 zł 2 987,10 zł
szt.
Bestsellery
Manta Podkładka MA443
Manta Podkładka MA443
1,14 zł
szt.
TB Adapter Micro USB - USB C czarny
TB Adapter Micro USB - USB C czarny
22,10 zł
szt.
Gastronoma Perkolator 18150001 0,75L
Gastronoma Perkolator 18150001 0,75L
149,81 zł
szt.
Kasa Mobile HS
Kasa Mobile HS
1 597,00 zł 1 437,30 zł
szt.
Temo HS bileterka
Temo HS bileterka
2 458,00 zł 2 212,20 zł
szt.
Waluty

Infolinia:

+48 609 374 105

zobacz też : Sklep z dekoracjami wnętrz Daktyle.net

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl